הודעות אחרונות

  • פורום דיני מיסים 01:00   26/09/2018 מע"מ-נכס מסחרי האם משלמים מע"מ על רכישת נכס מסחרי ו/או על מכירתו?
  • פורום פלילי 23:33   25/09/2018 תשובה התשובה המדויקת היא -1. הזכאי הוא המשיב בערעור,2. המדינה גם היא משיבה בערעור,3. ובנוסף, גם כל מי ש...
  • פורום פונדקאות 22:39   25/09/2018 פונדקאות לגייז שלום וברכהרציתי לדעת מהם האפשרויות כיום לגייז לפונדקאות לא יקרה בעולם, ארהב קצת יקר ואין לי 400 א...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 21:39   25/09/2018 מיסי שבח ירושה שלום  רביש  לי  בית  רשום  על  שמי . ועוד  שתי  דירו...
  • פורום פשיטת רגל 21:36   25/09/2018 תביעה הוגשה תביעה כספית כנגד בעמ והרמת מסך לבעל מניות. בעל המניות הגיש לתיק עיכוב הליכים לפי סעיף 19 לפ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

שימוש בשם אדם

  • הודעות שוטפות
  • שימוש בציטוט מן העבר בחומר פרסומי
    מיכל | 17/02/2009 10:58

    שלום רב, הנני אשת מקצוע בתחום מסויים. לפני כמה שנים הופעתי בטלויזיה והתראיינתי בנושא מוצר שקשור לתחום עיסוקי. תמצית הראיון בתוספת שמי מופיעה באתר האינטרנט של זכיינית ערוץ 2, לה היתה שייכת התוכנית (התוכנית לא משודרת כיום). יצויין כי מוצר זה יובא על ידי יבואן מסויים שהפסיק לייבאו. היבואן החדש של המוצר פנה אלי בבקשה לצטט מתוך טקסט זה כדי לקדם את המוצר. שאלתי: במידה ואסרב לבקשתו, האם מותר לו בכל זאת לצטט את הטקסט הזה? או לומר "גברת כך וכך ממליצה על המוצר"? תודה רבה, מיכל ל.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שימוש בשם אדם
      עו"ד יריב קדם | 18/02/2009 18:05

      בהתאם לסעיף 2 (6) לחוק הגנת הפרטיות: 2. פגיעה בפרטיות מהי פגיעה בפרטיות היא אחת מאלה: (1)... (2)... .... (6) שימוש בשם אדם, בכינויו, בתמונתו או בקולו, לשם ריווח; (7)... ...

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • אני מודה לך מאוד!
        מיכל | 18/02/2009 22:54

        יישר כוח. תודה.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868