הודעות אחרונות

  • פורום זכויות יוצרים 19:45   12/11/2018 תודה- ועוד כמה פרטים אלו הפרטים המלאים:לצורך עיצוב של כריכה לספר שאני עומד להוציא לאור, אני רוצה שמעצב הכריכה יעשה שימ...
  • פורום דיני משפחה 19:33   12/11/2018 יפוי כח מתמשך שלום אשתי ואני מעונינים לעשות יפוי כח מתמשך.דע עקא- המחיר שנידרשנו לשלםב"ד הוא גבוה מאוד -כ- 4000...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 19:29   12/11/2018 הפקעה חלקית של קרקע לצורך סלילת כבי... שלוםיש לי קרקע ביחד עם אחי,אותה קבלנו בירושה מסבי שרכש אותה בשנת 1935. עכשיו המועצה המקומית עשתה ...
  • פורום דיני נזיקין 19:17   12/11/2018 שיפוי על הוצאות במסגרת איזה הוראת חוק אפשר לתבוע שיפוי על הוצאות שהוצאו במסגרת הפרת הסכם?
  • פורום דיני מיסים 19:17   12/11/2018 סעיף 190 משהו יכול להסביר לי מה אומר סעיף 190?https://www.reali.co.il/?p=908&lm_supplier=9125&utm_...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

Compensation

  • הודעות שוטפות
  • זכויות יוצרים
    עומר | 26/01/2009 11:00

    שלום . קיבלתי חוות דעת משפטית שאני מעוניין לעשות לה בדיקה נוספת כאן. אמרו לי שאם אתה רוצה לשים ללחן מסויים מילים חדשות ישנם שני מצבים. אחד, שאותו יוצר כתב גם את המילים וגם את הלחן ואז חובה לבקש אישור כי אתה משנה את היצירה שלו. לעומת זאת במקרה שבו יוצר אחד כתב לחן ויוצר אחר כתב מילים אתה יכול להשתמש בלחן כל עוד אתה משלם למלחין את התמלוגים המגיעים לו. במקרה השני אמרו לי שהתייעצות עם המלחין היא רק למען הסדר הטוב, לא חובה. האם אתה גם באותה דעה? תודה רבה.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • Compensation
      max nathans | 27/01/2009 14:20

      I wrote once in this forum (and received an answer) Newspaper Maariv took a photo  from my Photosharing site on the Internet(Flickr)  without asking my permission.They also made some graphical changes and the picture was used as a front page from the supplement Rosh Hashana.After writing to them and talking to the copyright department Maariv decided to apologize in the paper and pay  ! 10000shekel compensation.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • זכויות יוצרים - פיצוי כספי
        עו"ד יריב קדם | 01/02/2009 13:47

        Congratulations

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

    • זכויות יוצרים בלחן
      עו"ד יריב קדם | 01/02/2009 13:08

      עומר, בכל מקרה צריך לבקש אישור לשימוש בלחן מבעל זכויות היוצרים או נציגו (כגון אקו"ם). שים לב, שאם הלחן הופק לתקליט, יתכן שעליך לבקש רשות גם מבעל זכויות היוצרים בתקליט או נציגו (כגון הפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות). אם תקבל רשות, סביר שהיא תהיה מותנית בתשלום תמלוגים.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868