הודעות אחרונות

  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 21:15   20/02/2018 האם עובד בחל"ת מחוייב בתשלום ביטוח ... נא להפנות את השאלה לפורום דיני עבודה. בהצלחה,  אבי קיסוס, עו"ד  מנהל פורום צרכ...
  • פורום פשיטת רגל 21:00   20/02/2018 תשלומים.בפשיטת רגל שלום רב,אני בצו כינוס היה דיון להכרזתי כפושט רגל אך ההצעה מטעם המנהל המיוחד הייתה גבוה מדיי השופט...
  • פורום דיני משפחה 20:46   20/02/2018 האם אפשר לבקש להקטין את גובה המזונו... צחי שלום,מהתיאור שלך עולה שלכאורה יש שינויי נסיבות מהותיים, שיתכן שמצדיקים הפחתת המזונות.אם עברה ...
  • פורום דיני נזיקין 20:20   20/02/2018 מספיק שתתבע אותם על נזקי הרכב מי שמ... כתבת שפגעו לך חברת הגז גם תתבע אותם וגם את המכונית שליד שדבוק לרכב שלך שפותחים דלת ומזיקים לך אם ...
  • פורום פלילי 20:16   20/02/2018 עירום ואקט מיני שלום, יש לי מרפסת גג ששייכת רק לי.ישנם בניינים גבוהים מהבניין שלי באזור מגוריי, האם מותר לי להסתו...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

תשובה

  • הודעות שוטפות
  • שאלה
    אזרח | 11/09/2017 16:07

    שלום רב,
    האם במידה ומעסיק מודה בטלפון שהוא חייב לי את כל הזכויות האם במקרה כזה יש כאן הודאה של בעל דין? ואפשר יהיה לשמוט טענה של התיישנות מצידו של המעסיק? תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תשובה
      עו"ד עדי אורן-פריאנטי | 12/09/2017 12:22

      אין הודאה גורעת מטענת ההתיישנות. התיישנות זוהי טענה מקדמית והיא תוחמת את העילות והסעדים אותם ניתן לתבוע. הודאה של המעסיק אין גורעת מטענתו להתיישנות ולכן במידה וקיימת התיישנות - הודאתו לא תשנה. 

      בברכה, 

      עדי אורן פריאנטי, עו"ד
      מנהלת פורום דיני עבודה

      שדרות ירושלים 18, אשדוד.
      טל': 08-8671200; מייל: lawadio@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • אבל ...
        ץ | 13/09/2017 01:59

        תקופת התיישנות מתחילה מהמועד בו הודה הנתבע בקיום זכות התובע - על פי סעיף 9 לחוק ההתיישנות -

        "9. הודה הנתבע, בכתב או בפני בית משפט, בין בתוך תקופת ההתיישנות ובין לאחריה, בקיום זכות התובע, תתחיל תקופת ההתיישנות מיום ההודאה..."

        הקלטת הנתבע אמורה להחשב כהודאה בכתב.


        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • תקרא את כל הסעיף
          ף | 14/09/2017 01:49

          תקרא את סעיף 9 עד הסוף.
           "בסעיף זה, "הודאה" – למעט הודאה שהיה עמה טיעון התיישנות."

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • יתכן שלא הבנת ...
            ץ | 14/09/2017 11:07

            על פי נוסח השאלה - הנתבע לא אמר בשיחת הטלפון שהוא מודה בקיום הזכות אבל יש עליה התיישנות
            הוא הודה בקיום הזכות - נקודה.
            ולכן, הסייג של "הודאה שהיה עמה טיעון התיישנות" אינו חל כאן.

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 03-9786678