הודעות אחרונות

  • פורום הוצאה לפועל 09:22   24/06/2017 הודעה מהבנק היי קיבלתי הודעה מהבנק שהעורך דין שלהם לא מייצג אותם יותר בתיק לא נרשם שם אחר כמייצג החוב לבנק הח...
  • פורום ביטוח לאומי 09:22   24/06/2017 מה קורה לנכה שמגיע לגיל פרישה ? שלום . מבקש הסבר לגבי מצבו של נכה שהיום הוא כבר בן 64 , 92% נכות לצמיתות ( מגיל 40 ) שאינו ע...
  • פורום תמא 38 08:27   24/06/2017 מציאת יזם שלום, אנחנו בבניין רוצים לעשות תמ"א (להרוס את הבניין ושיהיה בניין חדש במקומו). איך אנחנ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 05:33   24/06/2017 מועד הגשת כתב ההגנה בתביעת פירוק שי... קבלתי כתב תביעה לפירוק שיתוף בדירה בתאריך 1.6.17 מתי צריך להגיש כתב הגנה בהתאם לפגרה ? ...
  • פורום בתי משפט 05:30   24/06/2017 הניחוש שלי ... שבא כוח הנתבעים יגיש את תגובתו ביום 25.6.2017

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

האם בתקנון המצוי יש התיחסות להרחבה ע"ח רכוש משותף

  • הודעות שוטפות
  • תקנון
    ברזיאלי | 20/04/2017 22:16

    האם תקנון מצויב בית משותך מתיחס לתנאים להיתר והרחבה ברכוש המשותף? אודה להפניה ספציפית

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם בתקנון המצוי יש התיחסות להרחבה ע"ח רכוש משותף
      לילך עתני, עו"ד ונוטריון | 23/04/2017 12:06

      שלום רב,

      ההסדרים הנוגעים להרחבת דירה או לשינויים ברכוש המשותף מצויים בחוק עצמו.
      בתקנון קיימת הוראת סעיף 2 העוסקת בשיפוצים/תיקונים הפוגעים ברכוש המשותף:
      "2.    (א)  בעל דירה אינו רשאי לעשות בדירתו שינויים או תיקונים הפוגעים ברכוש המשותף או מסכנים או עשויים לסכן את קיומו או משנים או עשויים לשנות את ערכו, אלא אם קיבל תחילה הסכמת האסיפה הכללית של בעלי הדירות. לענין זה, "פגיעה ברכוש המשותף" - לרבות פגיעה בחזותו החיצונית התקינה והאחידה כפי שהיתה בעת גמר הבניה."

      בברכה,

      לילך עתני, עו"ד
      מנהלת פורום נדלן ודיני מקרקעין

      בית הדר דפנה, שדרות שאול המלך 39, ת"א
      טל': 03-6091011; מייל: lothnay@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 03-6001112