הודעות אחרונות

  • פורום דיני מיסים 01:00   26/09/2018 מע"מ-נכס מסחרי האם משלמים מע"מ על רכישת נכס מסחרי ו/או על מכירתו?
  • פורום פלילי 23:33   25/09/2018 תשובה התשובה המדויקת היא -1. הזכאי הוא המשיב בערעור,2. המדינה גם היא משיבה בערעור,3. ובנוסף, גם כל מי ש...
  • פורום פונדקאות 22:39   25/09/2018 פונדקאות לגייז שלום וברכהרציתי לדעת מהם האפשרויות כיום לגייז לפונדקאות לא יקרה בעולם, ארהב קצת יקר ואין לי 400 א...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 21:39   25/09/2018 מיסי שבח ירושה שלום  רביש  לי  בית  רשום  על  שמי . ועוד  שתי  דירו...
  • פורום פשיטת רגל 21:36   25/09/2018 תביעה הוגשה תביעה כספית כנגד בעמ והרמת מסך לבעל מניות. בעל המניות הגיש לתיק עיכוב הליכים לפי סעיף 19 לפ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

סיום התמחות בהריון

  • הודעות שוטפות
  • פיטורים בהיריון
    אלמונית | 26/03/2017 12:20

    היי אני מסיימת החודש התמחות במשפטים ,אני מתמחה במשרד פרטי. לאחרונה אנחנו לא מגיעים למו"מ בנוגע להפחתת משרה (על אף שנותרו לי רק שבועיים לתום ההתמחות) בגלל המלצת רופא הנשים בגלל סיפורי לחץ דם, אשר הציע לי להפחית את המשרה ל4 ימים בשבוע ל7 שעות עבודה ולא לשבוע מלא - 10 שעות עבודה כמו שהיתי עד כה (עובדת במשרד כבר שנה וחודשיים). עד עכשיו המצב שלי כזה ומצריך ממני לנוח הרבה ולעבוד פחות.ההתמחות שלי צפויה להסתיים ב1.4,שאלתי הינה- מה הדין לגבי סיום ההתמחות שלי?האם הוא צריך להביא לי מכתב סיום העסקה (שכן הוא יודע שאני לא נגשת לבחינה הקרובה אלא רק למועד נובמבר). האם צריך לקבל אישור מיוחד ממשרד התמת?בתקנות לשכת עורכי הדין הנושא אינו מוזכר.ואני בעיקרון רוצה להמשיך לעבוד בשלב זה, והם ככל הנראה בקיצוצים ולא רוצים להוסיף עוד תקן (שכן- יש מתמחה שכבר נכנסה לחניכה במקומי)אשמח לתשובה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • סיום התמחות בהריון
      עו"ד הילה נדב | 26/03/2017 16:56

      שלום,

      עניתי לשאלה כבר לפני מספר ימים תגללי למטה.

      בהצלחה ומזל טוב

      בברכה,

      הילה נדב תירם, עו"ד
      מנהלת פורום לימודי משפטים


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • יש צורך לברר מול לשכת עוה"ד??  לת 
        ** | 27/03/2017 15:47

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868