הודעות אחרונות

  • פורום דיני מיסים 01:00   26/09/2018 מע"מ-נכס מסחרי האם משלמים מע"מ על רכישת נכס מסחרי ו/או על מכירתו?
  • פורום פלילי 23:33   25/09/2018 תשובה התשובה המדויקת היא -1. הזכאי הוא המשיב בערעור,2. המדינה גם היא משיבה בערעור,3. ובנוסף, גם כל מי ש...
  • פורום פונדקאות 22:39   25/09/2018 פונדקאות לגייז שלום וברכהרציתי לדעת מהם האפשרויות כיום לגייז לפונדקאות לא יקרה בעולם, ארהב קצת יקר ואין לי 400 א...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 21:39   25/09/2018 מיסי שבח ירושה שלום  רביש  לי  בית  רשום  על  שמי . ועוד  שתי  דירו...
  • פורום פשיטת רגל 21:36   25/09/2018 תביעה הוגשה תביעה כספית כנגד בעמ והרמת מסך לבעל מניות. בעל המניות הגיש לתיק עיכוב הליכים לפי סעיף 19 לפ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

כרטיס אשראי לפושט רגל

  • הודעות שוטפות
  • שימוש בדביט קארד
    אנה | 26/10/2015 11:01

    האם אפשר לשלוח נוסח של בקשה לשימוש בדביט קארד. ומה הסיכוי שינסו למכור את הדירה למרות שגרים בה קטינים?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • כרטיס אשראי לפושט רגל
      עו"ד הילה נדב | 02/11/2015 11:27

      שלום,

      כל עוד הכרטיס הינו יתרות זכות בלבד לא אמורה להיות מניעה אין בקשה מיוחדת וזה לשיקול דעת הסניף.

      באשר לדירה תלוי בנסיבות התיק ומומלץ לפנות להתייעץ עם עו"ד.

      בהצלחה

      הילה נדב,עו"ד

       

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868