הודעות אחרונות

  • פורום דיני תעבורה 02:55   23/09/2018 דוח חנייה בגין אי הצגת תו נכה שלום רבהגעתי בטעות לבית המשפט לענייני עבודה ונדרשתי להציג תו נכה ועל כן נשאר בכיס חולצתי.משם נסעת...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 22:47   22/09/2018 קליניקה בבית שכור שלום אני נמצא בימים אלו במסע ומתן לגבי חתימה על חוזה שכירות.בעל הדירה ציין בחוזה שהשימוש בדירה הו...
  • פורום דיני משפחה 21:16   22/09/2018 הפרדת חשבונות בין בני זוג לאחר מינו... בס"דשלום וברכה,לצערי הרב, בעלי היקר במצב בו היה זקוק לאפוטרופסות עליו.אני יחד עם שניים מילדיו מאש...
  • פורום בחינות לשכה 20:31   22/09/2018 מי מוסמך מי בימ"ש הממוסמך לדון בבקשה לביצוע שטר? האם הכוונה למי שהיה מוסמך לו היתה מוגשת כתביעה מלכתחילה?
  • פורום הוצאה לפועל 20:20   22/09/2018 אכיפת טופס 161 שלום לכולם, אשמח להתייעצות. הסתיים סכסוך מול מעסיק בפשרה שם סוכם כי ישולמו כל הזכויות לרבות טופס...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

להיפך

  • הודעות שוטפות
  • פןשט רגל
    רני | 25/04/2014 03:15

    שלום

    שאלתי היא  מזונות שנוצרו לאחר צו כינוס הם לא ברי תביעה בהליך אם הזוכה לא פנה לבית המשפט לפי סעיף 128 נאם זה אומר שוויתר על המזונות שנוצרו לאחר צו הכינוס והאם הם מבוטלים

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • להיפך
      עו"ד משה שרגא | 25/04/2014 08:58

      בפרקטיקה מזונות אינם ברי הפטר, אלא אם הזוכה הסכימה להסדר נושים וקיבלה במסגרתו כספים. זה לעניין מזונות עבר.
      מזונות עתיד אינם ברי הפטר כלל.

      בברכה,
      עו"ד משה שרגא
      מנהל פורום פשיטת רגל

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868