הודעות אחרונות

  • פורום בחינות לשכה 23:02   24/09/2018 מינוי סינגור בערעור האם בכל מקרה בו חובת מינוי סינגור לאחר הגשת כתב אישום החובה היא גם בהליכי ערעור? 
  • פורום דיני משפחה 22:50   24/09/2018 שופטת שלום רב,שופטת בפ"ת, נראה לי חדשה... החליפה שופט שעבר לעיר אחרת, לא נותנת החלטה בתיקים שונים. יש ל...
  • פורום פלילי 22:45   24/09/2018 הוצאות הגנה האם לפי סעיף 19ב לחסדפ ניתן למנות עורך דין יקר והמדינה תממן לחסר אמצעים מוכח? 
  • פורום לשון הרע 22:23   24/09/2018 לשון הרע החן שלי  הוציא עלי שם רע כי בגללי כמעט התגרשו אחרי שזרק מהבית את הנכד שלי (מנישואיה הראשונים...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 21:59   24/09/2018 תשלום בעבור סמינריון שלום. קבעתי עם חברה שעוסקת בהכנת עבודות גמר וסמינריונים לסטודנטים. בשיחת הטלפון עם הנציג הסברתי ש...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

תשובה

  • הודעות שוטפות
  • תחולתו של צו הפטר
    זוכה אבוד... | 03/02/2014 12:01

    פתחתי כנגד חייב תיק הוצל"פ שמיד אחרי פתיחתו צורף לתיק איחוד, כשנתיים לאחר מכן קיבלתי הודעה שניתן צו הפטר, בדקתי ותאריך צו הכינוס היה ב01/2009, צו פשיטת רגל היה ב01/2010, וההפטר ניתן ב11/2013.

    התיק שאני פתחתי בהוצל"פ היה ב06/2011 האם יש לי עוד דרך פתוחה לגבות את הכסף ? או שההפטר חל גם עלי?

    תודה רבה!!!

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תשובה
      עו"ד ורד חיים | 03/02/2014 18:40

      רק במידה שהעילה נוצרה לאחר מתן צו הכינוס, צו ההפטר אינו חל ותוכל להמשיך לגבות את החוב. .

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • רק לוודא...
        זוכה אבוד... | 03/02/2014 18:46

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • רק כדי לוודא
          זוכה אבוד... | 03/02/2014 18:47

          בעצם אם הצק חזר לפני (הרבה לפני...), זה לא משנה אם הוא הצהיר על החוב אלי או לא, זה כבר אבוד לי??

          תודה

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • תשובה
            עו"ד ורד חיים | 03/02/2014 18:56

            כן, צו ההפטר חל גם לגבי חוב זה בנסיבות המתוארות, גם אם הוא לא הצהיר על החוב שלך, וגם אם לא הוגשה תביעת חוב מטעמך לכונס הנכסים הרשמי (בעקרון צוי הכינוס מפורסמים בעיתונות והנושים הרלוונטיים צריכים לדאוג להגיש תביעת חוב לכונס הנכסים הרשמי במועדים הקבועים בדין, בתוך 6 חודשים ממתן צו הכינוס) 

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

    • חוב לאחר צו הכינוס
      עו"ד עופר פרץ | 05/02/2014 16:19

      היום הקובע אינו יום פתיחת תיק ההוצל"פ אלא מועד היווצרות החוב, אם החוב נוצר אחרי צו הכינוס לא יחול עליו צו ההפטר.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868