הודעות אחרונות

  • פורום בחינות לשכה 06:30   24/10/2018 חיזוק בברכה, עו"ד יצחק הורביץ מנהל פורום בחינות לשכה מנחה הקורס "הדרך הקלה לבחינות הלשכה" ...
  • פורום ביטוח לאומי 05:17   24/10/2018 אקבל גם אם לא עובד ?
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 23:26   23/10/2018 דיווח על עסקת מכר שלום רב,בסיטאוציה בה נחתם הסכם ביטול חוזה מכר בהסכמה  בין הצדדים וביטול זה דווח לרשות המיסים...
  • פורום פלילי 22:01   23/10/2018 דין פלילי אתמול חתמתי חוזה עם שוכר שהוא נכנס לדירה ולקח מפתח בעצמו בלי לקבל רשות ולפני שנתן לו את השיקים כמ...
  • פורום דיני עבודה 21:42   23/10/2018 תשלום ימי מחלה הייהאם יש מחסה לימי מחלה?במידה וישנה בעיה רפואית הנמשכת מעל לחודש?האם מגיע לי על כך תשלום מהמעסיק...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

עו"ד שהוכרז פושט רגל לא יוכל להמשיך לשמש כעו"ד

  • הודעות שוטפות
  • פשיטת רגל
    יניב מצלאווי | 14/11/2013 22:32

     השאלה האם חייב שנמצא בפשר לאחר שמקבל הפטר יוכל להתמחות בלשכת עורכי הדין או שלעולם יחסמו בפניו ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • עו"ד שהוכרז פושט רגל לא יוכל להמשיך לשמש כעו"ד
      עו"ד עופר פרץ | 16/11/2013 21:14

      סעיף 48(3) לחוק לשכת עורכי הדין קובע כי עו"ד שהוכרז פושט רגל תופקע חברותו מלשכת עורכי הדין ולא יוכל לשמש עוד כעו"ד, אין זה משנה אם לאחר ההכרזה הצליח החייב לאשר הסדר נושים ואף זכה לצו הפטר.
      "בימ"ש מחוזי דחה בקשה של חייב, שהינו עו"ד שהוכרז כפושט רגל, לביטול הכרזתו כאמור על מנת שיוכל לשוב ולעסוק בעריכת דין לצרכי פרנסתו בקובעו, כי העובדה שהחייב עוסק במקצוע שאם יוכרז כפושט רגל ייבצר ממנו לעסוק בו היא שיקול שיש להביאו בחשבון בשלבי הדיון הקודמים להכרזה, ואולם בשלב שלאחר ההכרזה עובדה זו אין בה כדי להביא לביטולה."
      פשר (י-ם) 3101/06 מאיר שינדלר נ' עו"ד קובי שקד, המנהל המיוחד (פורסם בנבו, 07.09.2011)

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868