הודעות אחרונות

  • פורום בתי משפט 00:17   20/10/2018 חברה מנהלת קרן פנסיה וחב' בת שבשליט... הנתונים:  מנורה מבטחים החזקות בע"מ,  מנהלת את קרן הפנסיה הגדולה בישראל - "מנורה מב...
  • פורום דיני חברות 00:14   20/10/2018 האם חב' בת וחברה מנהלת שלה נחשבות כ... הנתונים:  מנורה מבטחים החזקות בע"מ,  מנהלת את קרן הפנסיה הגדולה בישראל - "מנורה מב...
  • פורום דיני עבודה 23:30   19/10/2018 סעיף בחוזה היי, לפני כשמונה חודשים נכנסתי לנהל מקום שבשנה לפני - הכניס מיליון שקל בשנה. בחוזה חתמתי על ...
  • פורום דיני נזיקין 23:18   19/10/2018 הבעייתיות של תביעת אישה על הברזה מד... כן, נושא מגוחך אבל מעוניין לדון בו. בעבר שאלתי כאן האם אפשרי לתבוע מישהי על הברזה מדייט (עלויות ד...
  • פורום דיני חוזים 16:20   19/10/2018 הגבלה בסיחור שיק אדם נתן לנמשך י שיק למוטב בלבד,  אך לא רשם את שם המוטב והשאיר ריק.  הנמשך העביר לצד ג ל...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

עו"ד שהוכרז פושט רגל לא יוכל להמשיך לשמש כעו"ד

  • הודעות שוטפות
  • פשיטת רגל
    יניב מצלאווי | 14/11/2013 22:32

     השאלה האם חייב שנמצא בפשר לאחר שמקבל הפטר יוכל להתמחות בלשכת עורכי הדין או שלעולם יחסמו בפניו ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • עו"ד שהוכרז פושט רגל לא יוכל להמשיך לשמש כעו"ד
      עו"ד עופר פרץ | 16/11/2013 21:14

      סעיף 48(3) לחוק לשכת עורכי הדין קובע כי עו"ד שהוכרז פושט רגל תופקע חברותו מלשכת עורכי הדין ולא יוכל לשמש עוד כעו"ד, אין זה משנה אם לאחר ההכרזה הצליח החייב לאשר הסדר נושים ואף זכה לצו הפטר.
      "בימ"ש מחוזי דחה בקשה של חייב, שהינו עו"ד שהוכרז כפושט רגל, לביטול הכרזתו כאמור על מנת שיוכל לשוב ולעסוק בעריכת דין לצרכי פרנסתו בקובעו, כי העובדה שהחייב עוסק במקצוע שאם יוכרז כפושט רגל ייבצר ממנו לעסוק בו היא שיקול שיש להביאו בחשבון בשלבי הדיון הקודמים להכרזה, ואולם בשלב שלאחר ההכרזה עובדה זו אין בה כדי להביא לביטולה."
      פשר (י-ם) 3101/06 מאיר שינדלר נ' עו"ד קובי שקד, המנהל המיוחד (פורסם בנבו, 07.09.2011)

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868