הודעות אחרונות

  • פורום עורכי דין 21:53   27/05/2018 לחץ קבוע בעבודה וציפייה קבועה ליותר... שלום רב,עברתי את בחינות הלשכה בנובמבר 16.כרגע עורך דין כשנה וחצי, לאחר בחינות הלשכה התקבלתי לעבוד...
  • פורום דיני נזיקין 21:50   27/05/2018 פציעה בהרקדה של ריקודי עם שלום! אשתי רקדנית ריקודי-עם המון שנים. לפני זמן מה במהלך הרקדה באולם ספורט שהיה די צפוף, הרג...
  • פורום דיני עבודה 21:22   27/05/2018 פיצויים לעובדת משק בית היי, עובדת משק בית אצלנו התפטרה אחרי 10 שנים. לא הפרשתי עבורה לפנסיה.מה עלי לפצות אותה בגין התפטר...
  • פורום הוצאה לפועל 21:21   27/05/2018 תודה לך! נשארה רק שאלתי הנוגעת למעש... מעריך מאוד את עזרתך!בקישורhttp://www.eca.what2do.co.il/%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%94-%D7%9C%D7%A...
  • פורום ביטוח לאומי 19:59   27/05/2018 יגאל האם אדם שהחל מהלך של בקשה להבטחת הכנסה, אך לא השלים את המהלך,יכול לעשות כן- מבלי להודיע לביטוח לא...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

תשובה בעניין הברחת נכס

  • הודעות שוטפות
  • עוקץ
    סיגל | 30/10/2013 12:27

    נפלתי קובץ לעוקץ בסכום לא מבוטל. בבדיקה שעשיתי גילתי שהנוכל העביר לפני כחצי שנה בית בבעלותו לאחד מילדיו. מה אני יכולה לעשות ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תשובה בעניין הברחת נכס
      עו"ד עופר פרץ | 30/10/2013 16:20

      סעיף 96 לפקודת פשיטת הרגל מגדיר באילו תנאים ניתן לבטל מתנות שהעניק פושט רגל. מתנה תחשב כל נכס או חלק מנכס שהועבר ללא תמורה. כאשר עד שנתיים עובר ליום הגשת הבקשה לפש"ר ניתן לבטל את המתנה באופן אוטומטי. לאחר שנתיים ועד 10 שנים יהיה צורך להוכיח כי בעת העברת הנכס לא היה מסוגל החייב לפרוע את חובותיו. לפיכך אני ממליץ לך לא לבזבז זמן ולפנות לעו"ד העוסק בתחום פשיטות רגל.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • ביטול הענקה בהליך פשיטת רגל
      עו"ד אריאל כוכבי | 07/11/2013 13:02

      במידה והחייב נמצא בפשיטת רגל הרי שעלייך להגיש תביעת חוב מנומקת במועד הקבוע בפקודת פשיטת הרגל, וכן ניתן לנקוט במסגרת הליך פשיטת הרגל בהליך של ביטול הענקה לגבי הדירה שהעביר לבנו, במידה ולא הועברה בתמורה למחיר סביר ובתום לב ובהתקיים יתר הוראות סעיף 96 לפקודת פשיטת הרגל.

      במידה והחייב לא נמצא בהליך פשיטת רגל עלייך להגיש ראשית תביעה לבית המשפט בגין העוקץ על מנת שיהיה בידייך פסק דין חלוט.

      מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה בתחום פשיטת רגל.
       
      בכבוד רב
      עו"ד אריאל כוכבי

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868