הודעות אחרונות

  • פורום בתי משפט 14:46   16/08/2018 תשובה אם מקורה של עילת התביעה בחוק הנאמנות, אזי בהתאם לס' 37 לחוק הנאמנות - הסמכות לביהמ"ש המחוזי.
  • פורום הסדרת מעמד ואזרחות 14:39   16/08/2018 אזרחות רוסית ליליד ברית המועצות לשע... שלום רב,אני ואחי ילידי ברית המועצות לשעבר (עלינו לארץ בגיל 4). ברצוננו לדעת האם יש באפשרותנו לקבל...
  • פורום בחינות לשכה 14:36   16/08/2018 חוקים או חוברות האם מספיק ללמוד חוברות המתמחה או יש לעבור על החוקים ישירות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 14:21   16/08/2018 מחיר למשתכן שלוםזכיתי באחד ההגרלות של מחיר למשתכןוחתמתי על חוזה לפני כ שנתייםלאחרונה הובא לידיעתנו שישנה דירה...
  • פורום דיני בנקאות 14:18   16/08/2018 המשך לא הבנתי מה זה שייך להיסטוריה של  החשבוןהאם דוגמא חשבון שחורג במאה שקל יכולים להחזיר לו את כ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

תאונה בחניון

  • הודעות שוטפות
  • תאונה בחניון
    ישראלה הרבלין | 28/10/2013 12:52

    נהגתי ברכב פרטי בחניון לא מתומרר בנתיב מרכזי כאשר מימיני הגיח רכב פרטי והתנגש בהצטלבות הרחובות ופגע בצד הקדמי ימני של מכוניתי. חברת הביטוח טוענת כי קיים חוק תעבורה שברחובות לא מתומררים הפוגע/נפגע שבא משמאל לרכב קרי אני  אשם בתאונה - האומנם?
    בעת התאונה עבר נהג מונית שראה את התרחשות התאונה ופסק כי זו שהגיע מימין דווקא אשמה ( מה שגם אני הייתי בטוחה בו והיא גם חתמה כי אשמה) 
    אז מי אשם ? זה משמאל? או זה מימין או אולי שתינו?
    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תאונה בחניון
      עו"ד אריק ארביב | 28/10/2013 17:05

      ישראלה שלום, 

      במספר רב של פסקי דין נקבע, כי סעיף 64(א)(1) לתקנות התעבורה - רכב המתקרב או נכנס לצומת - חל גם בנסיעה בחניונים ומשכך נראה כי טענת חברת הביטוח הינה "שיטת מצליח". כמו כן, יש לקחת בחשבון את מכלול הנסיבות, לרבות מהירות נסיעתך וביהמ"ש, לאחר בחינת הנסיבות, ייקבע האם יש לך אשם תורם בקרות התאונה או לא.  

      בכבוד רב, 

      אריק ארביב, עורך-דין ומגשר
      מנהל פורום תאונות דרכים

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תאונת דרכים בחניון
        עו''ד זמירו עזמי | 29/10/2013 08:41


        צודק חברי עוה''ד, ואני מוסיף שהזכות מימין אפילו כתקנות התעבורה כנטען ע''י חברת הביטוח, אבל הפסיקה מדברת "שהזכות מימין איננה אבסולוטית" וכל מקרה יבדק לגופו, קרי הדבר תלוי סיבות ונסיבות, ולא חברת הביטוח ולא נהג המונית הפוסק הם המחליטים.

        בברכה, עו''ד זמירו עזמי, קלנסאוה.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868